Ezeri, avoti un dabas takas: kur veldzēties un atpūsties ūdeņu tuvumā

Ezeri, avoti un dabas takas: kur veldzēties un atpūsties ūdeņu tuvumā
Foto: Shutterstock

Šis gads nudien mūs beidzot ir lutinājis ar vasarai piemērotiem laikapstākļiem, tomēr lielā tveice dažbrīd ir teju vai nepanesama, mudinot mūs vienkārši atzvelties dīvānā vai doties uz pludmali.

Lai arī domas par nekā nedarīšanu un kārtīgu atpūšanos nav nemaz tik peļamas, patīkamo tomēr var apvienot ar kaut ko tikpat patīkamu, dodoties atpūsties ūdeņu tuvumā un apskatot kādas vietas, kur vēl nav pabūts.

"Tūrisma Gids" izraudzījies vairākus interesantus apskates objektus, kas vilina ar to, ka turpat blakus būs kāds strautiņš, upe vai ezers, kurā nedaudz veldzēties. Turklāt dažās no šīm tūristu iecienītajām vietām var pat atdzesēt pilsētā sakarsušās galvas un nopeldēties.

Turpinājumā piedāvājam dažādas dabas takas, avotus, ezerus, ūdenskritumus un citas atpūtas vietas, kuras izvēlēties par savu galamērķi tveicīgajās dienās.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl