Ungārijas ceļvedis: varenas apskates vietas un citu ceļotāju padomi
Foto: Shutterstock

Vilinošas dabas pērles, burvīga arhitektūra un kreptīgi garda virtuve. Kāpēc gan neizvēlēties Ungāriju kā nākamo ceļojuma galamērķi?

Ja vaicāsi, ko apskatīt Ungārijā, atbilde nav ilgi jāmeklē. Dodies skaistā ekskursijā Donavas krasta pērli Budapeštu, kas bagātīgi nosēta ar interesantiem apskates objektiem. Savukārt, ja meklē mieru, dodies uz ezeru, kurā izvijušās koka laipas un romantiski namiņi. Tikpat labi – dodies uz burvīgo termālo ezeru, kur pat ziemas vidū var peldēties starp ūdensrozēm. Bet, ja tevi saista kalnraču cienīgas izklaides, iepazīsti pazemes pasauli, apmeklējot varenās alas, kas uzmanību piesaista ne tikai valsts, bet arī pasaules kontekstā.

Iespēju Ungārijas apskatei netrūkst, tādēļ ķeries pie apskates objektu izpētes, ceļotāju pieredzes stāstiem un gulašzupas karotes, lai gatavotos skaistam ceļojumam!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form