Aicina uz ekskursiju ciklu 'Imantas un Zolitūdes apkaimju noslēpumi'
Foto: F64

No 17. līdz 20. oktobrim Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta" kopā ar biedrību "Riga Annehof" rīko ekskursiju ciklu visai ģimenei, aicinot iepazīt Imantas un Zolitūdes apkaimes un to vēsturi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Katru dienu no pulksten 14 līdz 16 interesenti aicināti piedalīties četrās dažādās ekskursijās:

  • 17. oktobrī – "Imantciems un īstā Anniņmuižas iela;
  • 18. oktobrī – "Vecā un Jaunā Anniņmuiža";
  • 19. oktobrī – "Solitūde – greznā vientulība";
  • 20. oktobrī – "Lāčupītes pēdas. Divas Dammes".

Ekskursijas dalībnieku pulcēšanās vieta ir Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta". Ekskursiju gide, biedrības "Riga Annehof" vadītāja Rigonda Bērziņa kultūras centrā sniegs īsu ievadlekciju par apkārtnes vēsturi, bet pēc tās dalībnieki dosies apmēram trīs līdz četru kilometru garā pastaigā, iepazīstot ievērojamas un interesantas vietas Imantas un Zolitūdes apkaimēs.

Dalībnieki aicināti nodrošināties ar laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apaviem, kas piemēroti iešanai arī pa takām. Ekskursijas piemērotas visai ģimenei. Rīkotāji atgādina par nepieciešamību ievērot ceļu satiksmes noteikumus, bērnus ekskursijā jāpavada pieaugušajam.

Dalība ekskursijās ir bez maksas, taču iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 67181937 vai rakstot uz e-pastu imanta@riga.lv. Nepieciešams norādīt interesējošo ekskursiju, vārdu, kontakttālruni un apmeklētāju skaitu. Dalībnieku skaits ierobežots. Pasākumā notiks, ievērojot noteiktos ierobežojumus.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form