Aicina uz Latvijas apceļošanas akciju 'Atvērtās dienas laukos'
Foto: Natālija Hlapkovska

Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina uz pasākumu "Atvērtās dienas laukos 2021". Tradicionālais Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums arī šogad mudina brīvdienās nepalikt pilsētā un doties ciemos pie lauku uzņēmējiem. Šogad pasākuma laiks ir pagarināts – tas noritēs no ceturtdienas, 10. jūnija, līdz svētdienai, 13. jūnijam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viesos gaida vairāk nekā 240 lauku tūrisma uzņēmēji – naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi.

"Atvērtās dienas laukos" notiek visā Latvijā: Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē, Sēlijā, Latgalē un Pierīgā. Pasākuma dienās saimnieki piedāvā atlaides, īpaši sagatavotas programmas, ekskursijas, spēles, gardumu degustācijas, kā arī īpaši draudzīgas cenas saviem ražojumiem un pakalpojumiem.
Lai brauciens būtu izdevies, ieteicams sākt plānošanu jau tagad. Visus pasākuma dalībniekus var atrast šeit. Tur ir atrodama informācija par pasākumu, pasākuma karte un dalībnieku piedāvājumi šajās dienās.

No 24. maija drukātā pasākuma karte būs pieejama visos Latvijas tūrisma informācijas centros, uz vietas pie pasākuma dalībniekiem, "Lauku ceļotāja" birojā Rīgā un no 29. maijā visās "Circle K Latvia" degvielas uzpildes stacijās.

Plānojot savu "Atvērto dienu" braucienu, jāņem vērā, ka nepieciešams apmeklējumus saimniecībās pieteikt iepriekš. Pasākuma standarta norises laiks ir no pulksten 10 līdz 18, taču saimniecībām var būt arī individuāli norādīti apmeklējumu laiki.

Saimnieki ir gatavi uzņemt viesus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Arī viesiem jāizturas atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form