Aicina uz lustīgu laivu braucienu Gulbenes novadā
Foto: Gulbenes TIC arhīvs

22. augustā ikviens laivošanas entuziasts aicināts piedalīties laivu braucienā "Ar laivu pa Gauju!" pa Gaujas augšteci Gulbenes novada Rankas pagastā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Laivotāji tiks gaidīti no pulksten 9.30 Rankas pagasta viesu namā "Mīlmaņi", kur notiks reģistrācija. Pulksten 10 paredzēta svinīga pasākuma atklāšana. Pēc tam pasākuma dalībnieki ar kopīgu transportu dosies uz starta vietu. Laivošana paredzēta aptuveni divas stundas: pirmā stunda – pa seklāku un straujāku posmu, otrā stunda – pa pavisam mierīgu posmu, kurā būs lietā jāliek airi. Finišā visus dalībniekus sagaidīs spēcinoša maltīte, lielformāta spēles un vasarīga atpūta viesu namā "Mīlmaņi". Ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem visus iepriecinās dziesmu autors, izpildītājs un ģitārists Gregs (Grigorijs Gorodko). Visi dalībnieki saņems pārsteiguma dāvanas, ko sagādājuši pasākuma atbalstītāji.

Pieteikties var pa tālruni 26557582 vai epastā turists@gulbene.lv līdz 19. augustam. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots, pieteikšanās obligāta arī tad, ja piedalās braucienā ar savu laivu. Plašāka informācija šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form