Brīvdienu maršruts: Aizputes novada iecienītākie apskates objekti
Foto: Aizputes novada TIC

Klāt brīvdienas! Ja ir vēlēšanās nedēļas nogalē izkustēties un doties Kurzemes virzienā, tad pavisam noteikti var apsvērt domu par Aizputes novada aplūkošanu. Ko tur apskatīt, kur pabūt un ko izbaudīt? Kopā ar Aizputes tūrisma informācijas centru piedāvājam variantus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aizputes ūdenstornis

Brīvdienu maršruts: Aizputes novada iecienītākie apskates objekti
Foto: Aizputes novada TIC

Aizputes skatu tornis ir viens no torņiem, kas apmeklētājiem tika atvērts šogad. Tomēr tā pirmsākumi meklējami 1960. gadā. Kā ūdenstornis tas darbojās līdz 2009. gadam, kad tika īstenots blakus tornim izbūvēja jaunu dzeramā ūdens attīrīšanas staciju, kā rezultātā tornis tika izslēgts no kopējās ūdens apgādes sistēmas.

2016. gadā Aizputes novada dome nolēma izbūvēt skatu torni un eksponēt tajā ūdenssaimniecības vēsturi. Tā kā tornis atrodas Aizputes centrā, no tā paveras skats uz pilsētas vēsturisko centru un Tebras upes ieleju. Torņa jumta augstākais punkts ir 27 metri no zemes.

Brīvdienu maršruts: Aizputes novada iecienītākie apskates objekti
Foto: Mārtiņš Kalniņš

Skatu tornis apmeklētājiem atvērts katru piektdienu, sestdienu, svētdienu – no pulksten 11 līdz 14 un 16 līdz 19. Interesentu grupām, sākot no 5 cilvēkiem, ir iespējams iepriekšēji pieteikties arī citās dienās.

Tālrunis: +371 23663289
Ieejas maksa: 1 eiro

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form