Foto: Sala izdaiļotais ūdenskritums Smiltenē
Foto: Evija Ziemiņa

Smiltenes sirdī meklējamais Tepera parks pārsteidz ar daudziem interesantiem objektiem, tostarp Tepera ezera ūdenskritumu, kas ziemas spelgonī sasalis skaistā ledus skulptūrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ūdenskritums, ko iespaidīgos kadros 17. janvārī iemūžinājusi fotogrāfe Evija Ziemiņa, rotājas brangā ledus kompozīcijā. Ūdenskritums parādījis savu ziemas rotu pilnos apmēros, priecējot vietējos un citus parka apmeklētājus.

Pa pašu parku vijas vairākas pastaigu takas, kas viena ar otru savienojas, tādējādi garantējot lielisku atpūtu. Lai izstaigātu visu teritoriju, noteikti nepietiks ar dažām minūtēm, jo tur nudien ir daudz skaistu objektu. Tepera promenāde, Dīķīšu kaskāde, šūpojošais tiltiņš un daudz citi objekti patiesi liks novērtēt šī parka varenību. Plašāk par parku lasi šeit.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Tags

Iespaidīgi ūdenskritumi Dabas objekti Latvija Smiltene
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi