Foto: Tukums tematiski izrotājies par godu Lieldienām
Foto: Tukuma TIC arhīvs

Neskatoties uz valstī noteikto ārkārtas stāvokli, pavasari neviens nav atcēlis. Un tradicionāls pavasara rotājums ne vienā vien pilsētā ir dekorācijas Lieldienu tematikā. Lai arī iedzīvotājiem noteikti stingri socializēšanās noteikumi, Tukuma pilsētā pavasara dekorācijas – Lieldienu olas – ir izvietotas.

Kā pastāstīja Tukuma tūrisma informācijas centra (TIC) pārstāvji, dekorācijas 2019. gada vasarā mākslas plenēra laikā apgleznoja Tukuma mākslas skolas audzēkņi un pedagogi.

Kopskaitā vairāk nekā 40 (Tukuma TIC saskaitīja 44) olas izvietotas pilsētas centrā – Brīvības laukumā un strūklakas "Naudas avotiņš" skvērā, Pilsētas parkā, kā arī trīs Tukuma rotācijas apļos. Olas, kas apgleznotas ziediem un citiem grezniem motīviem, atrodamas centrā, savukārt rotācijas apļos meklējamas košās, bet vienkrāsainās olas.

"Tūrisma Gids" aicina palūkoties uz Tukuma skaistajiem rotājumiem, virtuāli izstaigājot pilsētas ielas.


Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus. Tāpat "Tūrisma Gids" atgādina, ka, dodoties ārpus mājas, nepieciešams ievērot "divi un divi" principu – nedoties vairāk par diviem cilvēkiem (ja vien neesat vienas ģimenes locekļi), kā arī ievērot divu metru distanci.

Tags

Lieldienas Tukums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form