Foto: Ziemas pasaka Ķemeru parka takās

Foto: Ziemas pasaka Ķemeru parka takās
Foto: Artis Veigurs

Fotogrāfs Artis Veigurs 6. februāra rītā romantiskās fotogrāfijās iemūžinājis ziemas skaistumu Ķemeros un Jaunķemeros, kur dabas un pastaigu takas sedz pūkainas sniega kupenas.

Foto apskatāms piesnidzis Ķemeru parks un tajā esošā baltā sanatorijas ēka, kā arī viens no Ķemeru parka arhitektūras izteiksmīgākajiem objektiem – rotonda uz Mīlestības saliņas un sēravota paviljons "Ķirzaciņa".

Foto: Ziemas pasaka Ķemeru parka takās
Foto: Artis Veigurs

Nogriežoties pa Ķemeru ceļu un pabraucot dažus kilometrus, labajā pusē ieraudzīsiet norādi uz Ķemeru nacionālā parka administrāciju "Meža mājā". Iegriezieties tur un drīz nonāksiet pie veclaicīga, atjaunota mednieku stila nama, kādi bieži redzami Bavārijas mežos. Veigura uzņemtajās fotogrāfijās iemūžināta ar biezu sniegu kārtu klātā Melnalkšņu dumbrāju laipa, kas atrodas līdzās dabas izglītības centram "Meža māja". Vairāk par Jūrmalas dabas un pastaigu takām lasiet šeit.

Jāpiebilst, ka pērnā gada nogalē Jūrmalas pilsētas dome publicēja attēlus ar iecerēm, kā pēc dažiem gadiem izskatīsies Ķemeru dabas tūrisma centrs un labiekārtotais meža parks, kur darbus plānots uzsākt 2019. gadā. Vairāk par šīm iecerēm un metu konkursu lasiet šeit.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl