Jauns tūrisma objekts – Valmierā izveidots Tīklu kubs trīs stāvos
Foto: Publicitātes foto

Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka piedāvājums ticis papildināts – pagājušajās nedēļas izskaņā atvēries Tīklu kubs. Tagad Valmieras Sajūtu parkā iespējamas ne vien pastaigas pa koku galotnēm un baso pēdu izaicinājums, bet arī pilnvērtīga atpūta tīklos bez vecuma ierobežojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tīklu kubs ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos. Tīklu kuba stāvus savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem. Trešajā stāvā atrodas papildu tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem. Kubs pieejams bez vecuma un citiem ierobežojumiem. 30 minūšu atpūta tīklos maksā četrus eiro, pastāstīja tūrisma objekti pārstāvji.

Valstī esošo ierobežojumu laikā apmeklētājiem Sajūtu parkā jāievēro divu metru distance kā arī citi ierobežojumi, uz zemes un kokos izvietotas norādes. Administrācijas telpās drīkst ienākt tikai pēc administratora uzaicinājuma, ne vairāk kā vienas mājsaimniecības vai konkrētās kompānijas pārstāvis. Takā kokos obligāti jālieto cimdi (ir iespējams iegādāties Sajūtu parka administrācijā, bet var ņemt arī savus). Uz platformas un šķēršļos vienlaicīgi drīkst atrasties tikai viena persona.

Sliktu laikapstākļu ietekmē (lietus, vēja brāzmas) Sajūtu parks var tikt slēgts. Plašāka informācija šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form