Ne tikai ledus skulptūras: ko vēl bez festivāla brīvdienās apskatīt Jelgavā
Foto: Publicitātes foto

Jau piektdien, 9. februārī, tiks atklāts 20. ledus skulptūru festivāls Jelgavā, kas šogad veltīts tēmai "Sapņi". Taču tas nav vienīgais iemesls, kāpēc vērts doties uz Jelgavu – pilsētā ir daudz interesantu apskates vietu, kuras apmeklēt pirms vai pēc skulptūru apskatīšanas.

Kā tapušas pirmās ledus skulptūras, apskati šajā rakstā, bet ar festivāla programmu, tai skaitā arī muzikālajiem priekšnesumiem, kuri norisināsies visa pasākuma laikā, iepazīsties te.

Par interesantām apskates vietām un aktīvo atpūtu festivāla laikā Jelgavā lasi pēc galerijas, bet šajās fotogrāfijās vari novērtēt, kā tiek izstrādātas lielo ledus skulptūru detaļas.

Jaunums – latviskās spēka zīmes grafiti

Šis ir viens no Jelgavas pilsētas jaunumiem. Varat doties apskatīt neparastu grafiti, kas tapis mākslas projekta "Spēka zīmes Latvijai" laikā. Uz Jelgavas Studentu teātra ēkas fasādes redzēsiet sešas tradicionālās latviešu spēka zīmes, kuras caurvij krāsaini pavedieni, simbolizējot dažādus Latvijas reģionus.

Ne tikai ledus skulptūras: ko vēl bez festivāla brīvdienās apskatīt Jelgavā
Foto: Publicitātes foto

Grafiti harmoniski iekļaujas pilsētvidē, izceļot Latviju un latvisko, pamazām kļūstot par iecienītu foto objektu pilsētā. Grafiti varat apskatīt arī no Mītavas tilta.

Adrese: Čakstes bulvāris 5a.

Tags

Jelgava Ledus skulptūras Starptautiskais ledus skulptūru festivāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form