Raunā varēs doties četrus kilometrus garā un izgaismotā pastaigu maršrutā
Foto: Shutterstock

Jau trešo gadu pēc kārtas 6. februārī Raunā norisināsies Sveču dienas pastaiga, ziņots Raunas novada sociālajos tīklos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izgaismotais pastaigu maršruts iedegsies no pulksten 17 līdz 20 un būs četrus kilometrus garš. Tā sākums meklējams Cēsu iekā 1A (pretī Latvijas pasta ēkai), bet noslēgums – pie Raunas evaņģēliski luteriskās baznīcas.

Sekojot gaismām, maršruts vedīs gar dzīvojamo māju, kalnā augšup, tad gar lauka malu līdz Lodziņu ģimenes izgaismotajam dārzam, bet pēc tam ceļš vedīs pa Lauku, Rīgas un Skolas ielu, visbeidzot gar skolu būs jāiegriežas parkā un izgaismotajā fizikas takā līdz pat Vidzemes ielai.

Pastaigas laikā nepiciešams ievērot vienvirziena kustību, kā arī jāievēro citi valstī noteiktie ierobežojumi – nepulcēties, ievērot distanci, kā arī nepieciešamības gadījumā lietot sejas aizsargmasku.

Pastaigas organizatori aicina doties šajā piedzīvojumā ar ragavām un līdzi paņemt arī kabatas lukturīti.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form