Smiltenē izveidota aktīva erudīcijas pastaiga 'Smiltenieši prāto'
Foto: Publicitātes foto

Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina doties aktīvā erudīcijas pastaigā "Smiltenieši prāto", kas vedīs gan caur Smiltenē zināmiem apskates objektiem, gan ļaus ikdienišķajā pilsētvidē ieraudzīt iepriekš nepamanītas detaļas un uzzināt ko jaunu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pastaigas laikā katrā no vietām sagaidīs gan viegls jautājums mazākajiem, gan grūtāks jautājums vecākajiem ģimenes locekļiem. Spēles gaitā varēs uzzināt vēsturiskus faktus, kā arī saņemt jautājumus un uzdevumus, kurus izpildot un atbildot pareizi, būs iespējams iegūt punktus.

Erudīcijas pastaiga sadalīta trīs posmos, kurus var sākt un iepazīt sev tīkamā secībā: centrs, Kalnamuiža un Tepera apkārtne. Savukārt katrs posms sastāv no vairākiem secīgiem uzdevumiem, kas ķēdītē aizvedīs tālāk un iepazīstinās ar katru no šīm vietām.

Lai dotos erudīcijas pastaigā, būs nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu, kurā jālejupielādē lietotne "Actionbound". Izmantojot šo saiti, varat lejupielādēt aplikāciju un piekļūt spēlei "Smiltenieši prāto".

Visi tie dalībnieki, kas piedalīsies spēlē no 19. marta līdz 5. aprīlim, būs izgājuši visus trīs erudīcijas maršruta posmus un beigās aizpildījuši savu kontaktinformāciju, piedalīsies izlozē.

Smiltenes novada TIC informē, ka spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātei. Ja nav vēlēšanās, ka fotogrāfijas tiktu izmantotas publicitātei, tad par to lūgts informēt uz e-pastu tic@smiltene.lv.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Savukārt turpinājumā piedāvājam iepazīties ar vietām, ko vēl var apskatīt Smiltenē un tās tuvumā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam