Latgalē var rast mieru Lubāna ezera niedrājos, uzkāpt augstākajā skatu tornī Latvijā, laivot, izjāt ar zirgiem, izdejoties vai vienkārši atpūsties pie kāda no sirsnīgajiem viesu namu saimniekiem, ik pa brīdim iestiprinoties ar tradicionālās virtuves gardumiem (par tiem vairāk šeit). Iespēja autentisko atpūtas pieredzi Latgalē bija iespēja baudīt vairākiem "instagrameriem", kas piedalījās Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) braucienos iniciatīvā "#InstatripLV". Brauciena laikā tapis arī šis "Eaglewood Films" video par skaisto Latgali.

Trešajā LIAA rīkotajā braucienā "#InstatripLV", kas veda uz Latgali, piedalījās pieci instagrama aktīvisti, videooperators un profesionāls fotogrāfs, kas ar savu kameru sekoja līdzi notiekošajam.

"Maršruts bija veidots tā, lai Austrumlatvija atklātos no dažādiem skatpunktiem. Vispirms Teirumnieku purvs zinīgās dabas gides Annas Macānes pavadībā un pēc tam karaliskas vakariņas (zivis, medījums u. c.) un brokastis viņas mājās "Zvejniekos", Īdeņā. Tad – Rāznas ezers, ar laivu pa tā dzidrajiem ūdeņiem, Lielais Liepu kalns ar debešķīgu ainavu, gleznainā Andrupenes lauku sēta, kur pašceptā maize ar pašdarināto sviestu šķita gardākais, kas dzīvē baudīts. Aglonas maizes muzejs, Velnezers, Pētera Čerņavska keramikas darbnīca Preiļos, " teikts LIAA mājaslapā.

Par to apskatīt un baudīt Latgalē, vairāk lasiet šeit.

Tags

Aglona Aktīvā atpūta Latgale Rāznas ezers Vasara Latgale Latvija Eiropa

Comment Form