Velobraucienā 'Ieriteņo rudenī' iepazīstinās ar Aumeisteru un Lobērģu pusi
Foto: Agnis Melderis

Sestdien, 30. septembrī, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) sadarbībā ar aktīvās atpūtas pasākumu organizatori Santu Paegli aicina piedalīties tradicionālajā velobraucienā "Ieriteņo rudenī" un noslēgt aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Velobraucienā 'Ieriteņo rudenī' iepazīstinās ar Aumeisteru un Lobērģu pusi
Foto: Agnis Melderis

Šogad velobrauciens vedīs pa Grundzāles pagasta Aumeisteru un Bilskas pagasta Lobērģu pusi. Kā ierasts, pa ceļam dalībnieki varēs veikt sagatavotos uzdevumus un apskatīt dažādas interesantas un neredzētas apskates vietas.

Pasākuma sākums 30. septembrī pulksten 10.30 atpūtas un sporta kompleksā "Trīssaliņas", Grundzāles pagastā.

Pirmo reizi dalībniekiem tiks piedāvāti veseli trīs velomaršruti – 15, 30 un 40 kilometru garumā, lai katrs pasākuma dalībnieks varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko. Visi trīs velomaršruti sāksies un noslēgsies atpūtas un sporta kompleksā "Trīssaliņas", kur dalībniekus sagaidīs viegla pusdienu maltīte svaigā gaisā.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 28. septembrim Smiltenes novada TIC (Dārza ielā 3), rakstot uz tic@smiltene.lv, zvanot +371 29395200.

Velobraucienā 'Ieriteņo rudenī' iepazīstinās ar Aumeisteru un Lobērģu pusi
Foto: Agnis Melderis

Pasākums ir bez maksas. Smiltenes TIC iesaka dalībniekiem lietot aizsargķiveres, bērniem līdz 12 gadu vecumam tās ir jālieto obligāti. Tāpat ieteicams ņemt kādu našķi un atspirdzinošu dzērienu ceļam.

Pasākumu organizē Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar aktīvās atpūtas pasākumu organizatori Santu Paegli.

Pasākuma laikā uzņemtās fotogrāfijas tiks publicētas www.smiltene.lv, visit.smiltene.lv un sociālajos tīklos.

Tags

Smiltene Vidzeme Latvija Eiropa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form