'Gada laža', 'Gada grābeklis', un gada labākie sportisti – 'Aizmugure' atskatās uz 2022. gadu

Kuram bokserim "bēniņos" palikušas tikai iepelējušas zaptes burciņas? Kura sporta federācijas spītīgi izvēlas ēzelīti mustanga vietā? Un kuram hokejistam ausis kopā satur striķītis, bet kuram pa vidu tomēr arī ir smadzenes? Gan uz nopietniem, gan ne pārāk nopietniem jautājumiem šoreiz raidījuma "Aizmugure" 2022. gadu noslēdzošajā epizodē meklējām atbildes.

Raidījumā uz 2022. gadu atskatījās Uldis Strautmanis kopā ar "Delfi" Sporta nodaļas žurnālistu Almanu Poikānu un medija "MVP" galveno redaktoru Ingmāru Jurisonu. Žurnālisti pieteica paši savas absolūti subjektīvās nominācijas Latvijas gada sportistu un gada komandu tituliem, kā arī apsprieda sporta notikumus vai personības, kurus nominēt mazāk patīkamās kategorijās, kā "Gada laža" un "Gada grābeklis".

Piedāvājam iepazīties ar raidījuma saturu:

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.