NVO mudina atcelt ārkārtas situāciju Baltkrievijas pierobežā un visu valstu bēgļus uzņemt tāpat kā ukraiņus

"Ārkārtas situācija [Baltkrievijas pierobežas joslā] ir jāatceļ, jādod piekļuve medijiem un nevalstiskajām organizācijām, ukraiņu bēgļu uzņemšana ir jaunais standarts Eiropā, kas parāda, uz ko mēs un visa pārējā Eiropa esam spējīgi, uzņemot cilvēkus," piektdien "Delfi TV" raidījuma "Kāpēc" ēterā sacīja "Amnesty International" Eiropas reģionālā biroja vadītājs Nils Muižnieks. Biedrības "Gribu palīdzēt bēgļiem" projektu koordinatore Ieva Raubiško piebalsoja, ka šis standarts būtu jāattiecina arī uz citiem bēgļiem no citām izcelsmes valstīm. Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts un Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Jānis Dombrava (NA) gan nevalstisko organizāciju pārstāvjiem kategoriski nepiekrita.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.