Militārais vēsturnieks: Prigožins Putinu neapdraud, jo apzinās, ka arī viņu var gaidīt nāve no vesera

Kaujās par nelielo Ukrainas pilsētiņu Bahmutu visspēcīgāk sevi parādījusi Jevgēņijam Prigožinam piederošā privātā militārā kompānija "Vagner", kura darbojas pēc pavisam citiem noteikumiem, nekā Krievijas oficiālā armija, raidījumā "Komandcentrs" skaidroja militārais vēsturnieks, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pētnieks Valdis Kuzmins. Tomēr par spīti augošajām spekulācijām, ka Prigožins vēlētos nonākt Krievijas prezidenta krēslā, Kuzmins uzskata, ka šāds scenārijs nav iespējams un pats Prigožins to labi apzinās. "Mēs runājam par cilvēku, kas atrodas pilnībā ārpus likuma šī vārda vistiešākajā nozīmē. Viņš ir cilvēks, kura dzīve beidzas piecās minūtēs, ja tiek pieņemts šāds lēmums, un viņš to ļoti labo saprot," teica Kuzmins.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.