'Vīruss nereaģē uz politiķu lēmumiem' – Cipule par Covid-19 ierobežojumu ievērošanu

"Neatkarīgi no tā, ko lemj politiķi, katram cilvēkam ir jāsaprot, kā pārvietojas vīruss – tas nereaģē uz politiskajiem lēmumiem, bet uz cilvēku rīcību," tā pirmdien raidījumā "Spried ar Delfi" sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule. Savukārt Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes priekšsēdētājs Artūrs Šilovs, runājot par stingrās mājsēdes noslēgšanos, norādīja: "Tā publiskā vēsts tagad noteikti nav "viss tagad ir labi", ka tagad pilnībā atgriežamies normālā dzīvē – joprojām ir jāievēro dažādi ierobežojumi, joprojām ir jābūt ierobežojumu kontrolei, un, esot katram atbildīgam pret sevi, saviem radiniekiem un tuviem cilvēkiem, mēs neatgriezīsimies tādā pašā situācijā kā pirms stingro ierobežojumu ieviešanas."
.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.