Kas ir naida noziegums? – 'Tiesības zināt' 13. epizode

Pēdējo gadu laikā publiskajā telpā arvien biežāk izskan frāze "naida noziegums", jo īpaši tā aktualizējusies kontekstā ar Krievijas pretlikumīgo un barbarisko iebrukumu Ukrainā, kas sev līdzi nesis bēgļu straumes arī uz Latviju. Zvērināts advokāts Egons Rusanovs sarunā ar raidījuma "Tiesības zināt" vadītāju Kārli Arāju norāda, ka Latvijā izpratne par naida noziegumiem joprojām pieklibo, tāpēc cilvēkiem nepieciešams pašiem uzstājīgi pārstāvēt savas tiesības un meklēt kvalificētu juridisku palīdzību.


"Tiesības zināt" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru otro nedēļu trešdienās pulksten 16. Raidījuma mērķis ir visiem Latvijas iedzīvotājiem saprotamā un atraktīvā veidā skaidrot, kā sevi vislabāk aizstāvēt, ja nonāc saskarsmē ar likumu – kā rīkoties, no kādām kļūdām izvairīties un kur meklēt palīdzību.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.