Astoņas pazīmes, kas kopīgas harismātiskiem un interesantiem cilvēkiem
Foto: Shutterstock

Ir cilvēki, kuri, šķietami neko īpašu nedarot, apkārtējos raisa interesi un pievelk pie sevis kā magnēti. Viņiem vienmēr azote ir kāds interesants stāsts, radot iespaidu, ka šiem cilvēkiem dzīve ne mazākajā mērā nav garlaicīga. Amerikāņu psihologs un emocionālās inteliģences pētnieks Treviss Bredberijs apkopojis astoņas pazīmes, kas kopīgas interesentiem cilvēkiem un sarunu biedriem, kā arī norādījis paradumus, kuri var palīdzēt par tādu kļūt.

Speciālists skaidro, ka pāri visam cilvēki, ar kuriem gribas pavadīt pēc iespējas vairāk laika, ir ārkārtīgi zinātkāri. Viņus vienmēr vilina iespēja izpētīt kaut ko līdz šim nezināmu vai neredzētu, tādā veidā ieinteresējot arī citus. Taču ne vienmēr šāda harisma ir ielikta šūpulī – bieži vien tā tiek izkopta, dienu no dienas ievērojot noteiktus paradumus.

Un, nenoliedzami, tas ir pat ļoti labi! Spēja saprast un mācīties, kā kļūt interesantākam sarunbiedram, var palīdzēt kā darba jautājumos, tā arī ikdienišķu savstarpējos attiecību veidošanā, jo cilvēki uzklausa un labprāt veido uzticības saites ar tiem, kuri viņiem bez jebkāda pamatota iemesla šķiet simpātiski (ne romantiskā nozīmē).

Turpinājumā iepazīsties ar astoņām pazīmēm, kas šos cilvēkus vieno! Tāpat turpmākajās rindās uzzini, kā tu vari kļūt par daudzveidīgāku un interesantāku cilvēku gan sev, gan arī citiem.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Psiholoģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form