Vai vīrieši ir gatavi mūžīgām attiecību saitēm? Un vai latviešu kungi vēlas dibināt ģimeni? Raidījumā "Sieviete. Personīgi" viedoklī dalās demogrāfs Ilmārs Mežs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ilmārs Mežs skaidro: "Ir pārāk daudz bezatbildīgu vīriešu, kam tas neinteresē, kas varbūt tāpēc savu sievieti pamestu, ja viņai būtu bērns, ko viņš nevēlas."

"Nekādā gadījumā nevar teikt, ka Latvijas sievietes nevēlas bērnus. Tie ir Latvijas vīrieši, kas nevēlas bērnus, vai arī tas ir vīriešu trūkums," stāsta Mežs uzsverot, ka Latvijā tīri demogrāfiski pietrūkst vīriešu – vismaz tādu, kas vēloties ģimeni.

Viņš atgādina arī sasāpējušos problēmu, ka jaunās ģimenes bieži vien izvēlas neprecēties. "Ja sīkāk izanalizē tos gadījumus, vairums ir vīrieši, kas nevēlas mūža saites. Viņi grib tikai šodien papriecāties ar šo sievieti un baudīt dzīvi, bet viņi nav ar mieru uzņemties ilgtermiņa saistības līdz dzīves beigām. Tie ir vīrieši, kuri daudz biežāk nekā sievietes izvēlas dzīvi bez bērniem."

Raidījumu "Sieviete. Personīgi" skaties ik ceturtdienu 360TV kanālā plkst. 22.00.

Tags

360TV Attiecības Sieviete. Personīgi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form