Stipra mīlestība un 'tīras' attiecības līdz kāzām: Rebekas un Toma precības Islandes burvībā
Foto: Lūcija Rošāne

Rebeka un Toms ir sieva un vīrs jeb pavisam jaunā un laimīgā Liepiņu ģimene. Kopš viņu iestūrēšanas laulībā pagājušas vien pāris dienas, tāpēc saviļņojums par notikušo vēl ir gluži svaigs. Abi kāzām izvēlējušies visai interesantu formātu: laulību slēgšana valsts priekšā jeb, kā paši to vēlāk nosaukuši, "uzvārda maiņas svētki" norisinājušies tepat Latvijā, bet Dieva priekšā pāris salaulājies neprātīgā skaistumā Islandē. Par savu lēmumu precēties un strāvojošo mīlestību stāsta paši jaunlaulātie!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rebeka kopā ar savu labāko draudzeni darbojas savā uzņēmumā – "Piparmētra", kur kopīgi tiek radīti dažādi dizaina produkti, savukārt Toms ir elektrisko sakaru tīklu projektētājs. "Savā ziņā katrs savā profesijā nemitīgi radām kaut ko jaunu, tādēļ no sava vīra bieži dzirdu, ka abi esam mākslinieki… Bet es par to tikai iesmeju," ar smaidu saka Rebeka.

Stipra mīlestība un 'tīras' attiecības līdz kāzām: Rebekas un Toma precības Islandes burvībā
Foto: Lūcija Rošāne


Abi ir kristieši un pirms septiņiem gadiem iepazinušies savā draudzē "Prieka vēsts". Vēl pēc diviem gadiem abi kļuvuši par labākajiem draugiem, bet pirms precībām skaistie jaunieši romantiskās attiecībās bijuši trīs gadus. "No sirds ticam, ka viens no labākajiem scenārijiem ir apprecēt savu labāko draugu, kas mūsu gadījumā tiešām arī burtiski sanāca. Nevis kā daudziem pāriem, kad sākotnēji tiek domāts par romantiskām attiecībām un tad pamazām abi kļūst par labākajiem draugiem, bet pavisam otrādi – iepazīstot, kāds ir tas cilvēks, kad tev galīgi neinteresē, vai tu viņam iepatiksies vai nē. Tu esi patiess, nesamākslots, bez rozā brillēm, ar savām dīvainībām, kļūdām un lietām, ko vēl jāiemācās mainīt, vienkārši esi tāds, kāds tu esi," savā pārliecībā dalās Rebeka.

No sirds ticam, ka viens no labākajiem scenārijiem ir apprecēt savu labāko draugu, kas mūsu gadījumā tiešām arī burtiski sanāca. Rebeka Liepiņa

Kad Rebeka un Toms sākuši veidot romantiskas attiecības, kāzu jautājums jau bijis aktuāls. "Mēs zinājām, ka nemaz neveidosim attiecības, ja šis nebūs mūsu mērķis. Esam no tiem, kas tic stiprām ģimenēm un nesaredz vajadzību veidot attiecības, ja nav paredzēta kopdzīve kā vienai ģimenei, jo laulības ir Dieva iecere, un mēs pavisam noteikti ticam, ka ir iespējama mīlestība uz mūžu."

Jāpiebilst, ka jauniešu kopdzīve sākusies tikai pēc apprecēšanās, tomēr pirms tam abi viens otru centušies iepazīt līdz vīlītei – abi devušies randiņos, iepazinušies ar ģimenēm, krājuši naudiņu kāzām un veidojuši "tīras attiecības līdz pat laulībām", stāsta Rebeka.

Tags

Attiecības Kāzas Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form