Darbadienu beidz agrāk un kavē: rīcība, kas liek izskatīties neprofesionāli
Foto: Shutterstock

Ikviens, kurš mīl savu darbu un vēlas celt savu profesionalitāti ne tikai savās, bet arī citu acīs, visnotaļ nevēlas pieļaut kādas šķietami nevainīgas kļūdas, kas liek viņam izskatīties pretēji. Taču dažkārt neapzināti par ieradumu kļuvusi rīcība, kuru neesam atpazinuši par neprofesionālu, bet kas apgrūtina mūsu iespējas augt karjerā. Tāpēc nenāk par ļaunu, ja kāds mums par to atgādina.

Lai tu sev pati neieriebtu, turpinājumā piedāvājam iepazīties ar portāla ''Reader's Digest'' uzskaitīto rīcību, kas liek mums izskatīties neprofesionāliem un kuru vislabāk pēc iespējas ātrāk izskaust.

Lēna atbildēšana uz e-pastiem

Ņemot vērā, ka dienas laikā nepieciešams paveikt gana daudz darbu, visu darba dienu pavadīt, pārbaudot, vai nav atnācis jauns e-pasts, kuram jāatbild, ir neiespējami. Taču, ja tu savu elektronisko pasta kastīti paskati vien ierodoties un īsi pirms aizej no darba, tas nepavisam nerada profesionālu iespaidu par tevi. Tiesa – nav labi nemitīgi sekot līdzi visam, kas darbā notiek, jo ir jāprot arī atpūsties. Taču mūsdienu iespējas ļauj ieskatīties un atbildēt e-pastiem arī sapulču vai izbraukumu laikā, tāpēc bez sevišķa iemesla nevajadzētu vilkt garumā atbildēšanu uz saņemtajām ziņām.

Tags

Karjera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form