Kad darbs nesagādā gandarījumu. Iemesli, kāpēc tu jūties 'iestrēdzis' savā amatā
Foto: Shutterstock

Vai ik svētdienu tevi pārņem nelabums, iedomājoties, ka jau rīt jādodas uz darbu? Vai tajā, ko tu dari, nesaredzi jēgu? Iedvesmojoties no "The Everygirl", izvirzījām iemeslus, kāpēc tu varētu justies "iestrēgusi" savā tagadējā amatā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tu jūties pārāk komfortabli

Paveikt pat neiespējamākos un grūtākos darbus, aizsūtīt kolēģim kādu smieklīgu kaķu video un vēl saskaņot brīvdienu plānus ar draudzenēm? Tu to visu paspēj bez jebkāda stresa, dzerot rīta kafijas tasi.

Tu vari šo teju pārdabisko spēku novelt uz savām spējām vai to, ka jau pāris gadus strādā konkrētajā amatā, visu pārvaldot lieliski. Tu visu spēj paveikt tik ātri un viegli, ka tas vairs tevi neizaicina.

Lai arī šāds varētu būt daudzu ļaužu sapnis, katram darbam sava garoziņa. Šādā situācijā tevi agrāk vai vēlāk var piemeklēt garlaicība, līdz ar to ikviena diena darbā var šķist kā vesela mūžība, jo gluži vienkārši ir sajūta, ka laiks velkas. Ja šāda situācija piemeklējusi arī tevi, iespējams, vērts padomāt par jaunām virsotnēm vai jauniem izaicinājumiem!

Tags

Karjera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form