Piecas lietas, ko nav vērts upurēt darba dēļ
Foto: rawpixel.com / cc

Darbā pavadām lielu dzīves daļu, nereti satiekot kolēģus biežāk nekā savu ģimeni. Tomēr, lai arī kāda būtu situācija un darāmā darba apjomi, ir lietas, ko darba dēļ upurēt nevajadzētu. Iedvesmojoties no amerikāņu psihologa, vairāku grāmatu autora un emocionālās inteliģences pētnieka Trevisa Bredberija, izveidojām sarakstu ar lietām, kas ir svarīgākas par darbu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Veselība

Jāatzīst, ka bieži vien aizmirstam sevi pasaudzēt, jo ir ārkārtīgi grūti nospraust kādu robežu starp mirkli, kad vēl mazliet var padarboties, un to, kad izsmeltas jau pēdējās enerģijas rezerves, kaitējot sev pašai.

Ļaujot stresam ņemt virsroku, kārtīgi neizguļoties un visu dienu pavadot sēdus, tu bojā savu veselību. Pirms to apjautīsi, ar vienu roku masēsi savu sāpošo muguru, bet ar otru – sarkanās un sapampušās acis.

Atslēga, lai neļautu darbam atņemt savu veselību, ir visai vienkārša – neignorē simptomus, neļauj kaitēm piezagties nepamanītām, bet rīkojies tad, kad pašsajūta un veselība signalizē ar pirmajiem trauksmes brīdinājumiem.

Uzturi sevi formā – ēd regulāri, kusties, vakaros un brīvdienās centies nedomāt par darba lietām un plāno atvaļinājumus, lai atslēgtos no darba vides.

Tags

Karjera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form