Vērsim pie ragiem: kā atgriezties darbā pēc ilgstošas pauzes
Foto: Shutterstock

Katram darba meklētājam ir savi iemesli, kāpēc tiek pārtrauktas darba gaitas ilgstošākā laika posmā – kāds dodas bērna kopšanas atvaļinājumā, cits novērojis izdegšanas pazīmes. Tomēr atgriešanās pēc garākas pauzes var radīt neskaitāmus jautājumus, piemēram, vai mani sagaida mazāka alga? Portāls "Reader's Digest", iesaka deviņus norādījumus, kas palīdzēs veiksmīgāk un pārliecinošāk atgriezties darbā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Akcentē pozitīvo savā CV

Šis ieteikums ir aktuāls ne tikai tad, ja meklē vai atgriezies darbā pēc ilgstošākas pauzes, bet arī citās situācijās. Ik pa laikam izpēti savu rezumē, lai saprastu, vai nav nepieciešami uzlabojumi vai papildinājumi.

Kā stāsta karjeras konsultante Elana Konstante, tas gluži kā mārketinga rīks, lai pārdotu vairāk. Tev ir jāspēj sevi "pārdot" darba devējam. Tāpēc rūpīgi izpēti visus elementus un veic uzlabojumus. Padomā arī par to, ko konkrētais darba devējs, kuram nodosi informāciju par sevi, varētu meklēt darbiniekā – liec uzsvaru tieši uz tām īpašībām vai pieredzi.

Tags

Karjera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form