Astoņas lietas, kas vīrietim jādara biežāk, lai iepriecinātu savu sievieti
Foto: `Becca Tapert / cc`

Mīlestības stiprināšana attiecībās ir ļoti nepieciešama. Un divu cilvēku partnerībā ir svarīgi, ka šāda vēlme nāk no abiem iesaistītajiem. Lai arī skaidrs, ka abiem ir jāizrāda savas jūtas, iepriecinot otru, šoreiz, iedvesmojoties no "Gurl" attiecību speciālistiem, piedāvājam palīgu kungiem, uzskaitot tās lietas, kas sievietēm liktu atplaukt smaidam.

Mazgā traukus

Neatkarīgi no tā, kādā stadijā ir jūsu attiecības, proti, vai dzīvojat kopā jau ilgus gadus vai arī nedzīvojat kopā un vēl viens pie otra viesojaties, piepalīdzēšana mājas solī patīkami var pārsteigt otru.

Skaidrs, ka trauku mazgāšana nereti ir viens no tiem darbiņiem, ko sistemātiski atliekam, cerībā, ka vēlāk uznāks daudz lielāka vēlēšanās ķerties klāt, tomēr labi zinām, ka tā nav.

Tiesa, daudzās mājās šāda tipa pienākumi ir godīgi sadalīti, tomēr pat tad dažkārt ir lieliski izrādīt otram savu mīlestību, paveicot kaut ko viņa vietā. Arī tad, ja vienkārši ciemojies un kādā mirklī esi palicis viens, trauku kalna nomazgāšana ar domu, lai mīļotajai būtu mazāk sevi jānogurdina, ir fantastisks un varbūt pat romantisks žests.

Tomēr padoms jādod arī otrai nometnei – ja kāds tavā vietā padarījis darbiņu, neaizmirsti par to pateikties un novērtēt pūles. Ja to neizdarīsi, ātri vien šī laba griba no otras pusītes pačibēs.

Tags

Attiecības Mīlestība

Comment Form