Katram sava versija par ideālo otro pusīti, taču zināmas līdzības var atrast ikviena vēlmēs. Ko latviešu vīrietis vēlas redzēt sev blakus? Ivars Godmanis sarunu šovā "Starp mums runājot" piedāvā savu versiju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ivars Godmanis teic: "Skaista sieviete ir absolūta vērtība, bet tas nenozīmē, ka sieviete, kas nav skaista, arī nav absolūta vērtība. Ir vēl neskaitāmas īpašības, kas padara viņu ārkārtīgi vērtīgu vīrietim kā ģimenes loceklis."

"Atbildība. Ne tikai pret sevi, bet arī pret saviem tuvākajiem – ģimenes locekļiem, draugiem utt. Atbildība ir pirmais. Otrs, neapšaubāmi, es uzskatu, ir ieaudzinātā cieņa. Nav viss uz tādiem asumiem – kā kas, tā uzreiz šķīvi pret sienu, pa durvīm ārā. Tas nav raksturīgs mums, latviešiem, stāsta Godmanis. "Tā cieņa ir mīlestības forma vecumā, kura paliek, kad tās pārējās formas varbūt drusku mazinās." Viņš skaidro – svarīga ir arī saikne ar iepriekšējām paaudzēm.

Tags

Attiecības Ivars Godmanis Starp mums runājot
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form