Kā atgūt dzirkstošu intimitāti, ja guļamistabā iezagusies garlaicība un rutīna
Foto: Shutterstock

Ejot laikam uz priekšu, arī seksuālā dzīve attiecībās mēdz noplakt – parādās rutīna, gultas prieku skaits samazinās un abu vai viena partnera frāzēs parādās: "Man šodien negribas.." Tā ir normāla dzīves situācija, skaidro "Psychology Today". Tomēr impulsu, ka līdz galam kaut kas nav kārtībā, nevajadzētu palaist garām. Šoreiz "Viņa" skaidro garlaicības ienākšanu seksuālajā dzīvē un to, kā atgūt kaisli, dzirksteli un aizvien jaunu prieku savstarpējā intimitātē.

Lai arī pastāv neskaitāmi veidi, kā uzlabot savu gultas dzīvi un aizgaiņāt drūmo garlaicību, joprojām daudzi pāri saskaras ar šo problēmu. Laika gaitā sabiedrībā apspriesti vairāki skaidrojumi – bioloģiskās atšķirības un evolūcijas sekas, taču psiholoģiskie aspekti atrodas vistuvāk patiesībai. Arī intimitāte sākas cilvēku prātos.

Tomēr vēl svarīgāk ir tas, ko ar šīm problēmām pāri iesāk. Daļa garlaicības ienākšanu seksuālajā dzīvē atspoguļo ar nomāktību un atsvešināšanos, bet citi meklē jaunu partneri. Saprotams, ka abi varianti pie risinājuma nenovedīs, taču labā ziņa ir tāda, ka garlaicību, rutīnu un arī paredzamu darbību atkārtošanu ir iespējams uzlabot. Iedvesmojoties no portāla "Elite Daily", turpinājumā iepazīsties ar garlaicības aizgaiņāšanas veidiem.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Sekss Seksualitāte Sievietes Vīrietis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form