Kad gadiem nav nozīmes: kāpēc sievietes vēlas attiecības ar vecākiem vīriešiem
Foto: Shutterstock

Sirds neizvēlas, kurā cilvēkā iemīlēties, tāpēc gadu skaitlis reizēm paliek otrajā plānā. Attiecību modeļi ir ļoti dažādi – partneri var būt vienā vecumā, sieviete var būt vecāka par vīrieti vai arī otrādāk. Katrs gadījums neapšaubāmi ir citādāks, bet atklāts paliek jautājums - kāpēc ir sievietes, kuras mērķtiecīgi vēlas veidot attiecības ar vecākiem vīriešiem?

Attiecības katrs cilvēks uztver citādāk – vienam tā var būt jaunu cilvēku iepazīšana, pieredzes gūšana un izklaide, bet citi uz saiknes veidošanu skatās daudz nopietnāk, meklējot savu īsto un vienīgo. Un tad ir cilvēki, kuru vēlas gan atrast mīļoto, kura roku turēt līdz pat mūža galam, gan arī labāko draugu, ar kuru izsmieties uz nebēdu.

Sabiedrībā nereti var dzirdēt uzskatu, ka sievietes ir kopā ar vecākiem vīriešiem tikai naudas dēļ un no mīlestības tur nav ne smakas. Bet, vai iespējams izdarīt šādus secinājumus, neesot klāt konkrētajās attiecībās 24 stundas diennaktī? Arī vecumu starpības var būt ļoti dažādas, piemēram, sākot no pāris līdz pat 20 gadiem.

Ir sievietes, kurām dažādos vecumos vienmēr interesējuši vecāki vīrieši – tas var būt saistīts ar finansiālo stabilitāti un veiksmīgu karjeru (starp citu, vecums uzreiz nenozīmē, ka vīrietim tā noteikti būs), bet iemesls var slēpties arī kaut kur citur.

Lasot turpmākās rindas, paturi prātā, ka rakstā minētie iemesli nav pielīdzināmi visām sievietēm, taču tie sniedz ieskatu iespējamajos variantos.

  • Šajā rakstā vari iepazīties ar pieredzes stāstu, kurā sieviete, kurai ir attiecības ar 15 gadus vecāku vīrieti, izsaka sašutumu par sabiedrības viedokli.

Tags

Attiecības Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form