Kad pats roc sev bedri: attiecību padomi, ko bieži noziedzīgi ignorējam
Foto: Matheus Ferrero / cc

Atrast īsto un vienīgo, izveidot attiecības un bez jebkādiem sarežģījumiem nodzīvot ilgi un laimīgi. Tas ir daudzu ļaužu sapnis, tomēr ne vienmēr viss iet tik gludi. Iedvesmojoties no "Yourtango" attiecību ekspertiem, izvirzījām tos padomos, ko bieži vien ignorē gan dāmas, gan vīrieši, vēlāk nesaprotot, kāpēc viņu attiecības nav izdevušās.

Nesteidzies un neapdomīgi nepieņem zīmīgus lēmumus

Lai arī ir reizes, kad riskēšana atmaksājas, zīmīgus lēmumus tomēr nevajadzētu pieņemt pārsteidzīgi. Kad tev ir kaut kas jānolemj, labāk ideju izkristalizē, nevis visu neapdomīgi sasteidz.

Veidot nopietnākas attiecības, dzīvot kopā, precēties vai prātot par atvasēm – ja esi šo un daudzu līdzīgu lēmumu priekšā, noteikti nevajadzētu krist par sava ātrā temperamenta upuri. Šie visi lēmumi ir gana nopietni, lai tiem veltītu laiku. Turklāt ikvienā no situācijām, tu neesi viena – vienmēr būs vēl kāds iesaistītais, kuru tu vari savas neapdomības dēļ sāpināt. Pieņemot lēmumu, jāsaprot, kāds scenārijs būtu vislabākais tev, tavam partnerim un jūsu attiecībām. Turklāt abiem iesaistītajiem ir jābūt vienisprātis.

Protams, nav iespējams vienmēr visu paredzēt, tomēr atceries, ka visam ir savs laiks! Nav nepieciešamības skriet notikumiem pa priekšu. Ir jāļauj lietām pašām sakārtoties, jo bieži vien steidzināšana ne pie kā laba nenoved. Tiesa, arī ieslīdēšana otrā grāvī un nepieņemama vilcināšanās var kaitēt tavām un partnera attiecībām, taču, kā vienmēr, – visam ir jābūt līdzsvarā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka