Būsim godīgas – cik bieži neizdošanos mīlēšanās laikā esam uzvēlušas vīriešu pleciem? Saprotams, ka ir brīži, kad vīrietis patiesi var būt pie vainas, tomēr ir pietiekami daudz situāciju, kad jāspēj izprast sava attieksme, kāre pret otru pusīti un pašas vēlēšanās atraisīties tikpat daudz, cik to dara vīrietis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī cik ļoti sievietēm gribētos kārtējo reizi norādīt uz nemākulīgajiem vīriešiem, – tango tiek dejots divatā – gluži tāpat kā norit intīmā dzīvē. Tikai abiem, kopā pieslīpējot prasmes un uzklausot otra vajadzības, gultas dzīve var noritēt pavisam citā līmenī. Tāpēc turpinājumā iepazīsties ar sešām tipiskām sieviešu kļūdām, kas tiek pieļautas mīlēšanās laikā, lai tu spētu uzlabot savu sniegumu un iepriecināt ne tikai sevi, bet arī mīļoto.

Tu neuzsāc intimitāti pirmā

Viena no tipiskākajām sieviešu kļūdām ir nevēlēšanās iniciēt vai uzsākt intimitāti pirmajai, norādīts "WebMD". Dažas uzskata, ka tas ir vīriešu pienākums, bet citas vienkārši neprot izrādīt savu seksualitāti pirms to ir izdarījis vīrietis. Tomēr, pat ja otra pusīte pret šādu modeli neiebilst un neraida tavā virzienā neapmierinātus skatienus, ilgtermiņā attiecībās var veidoties sava veida nesaskaņa – arī vīrietis vēlas, lai viņu iekāro un aplido, vēl pirms pats par ko tādu ir iedomājies.

Tāpat daļai sieviešu var būt novecojuši uzskati par seksuālajām lomām vai to neesamību kā tādu, taču arī intimitātes sākumam ir liela nozīme – kā satiekas jūsu skatieni, kurš ierosina doties uz guļamistabu un pavedina. Nereti šādas lomas izpalikšana vīrietim var šķist kā signāls, ka sieviete nemaz nevēlas seksuālu kontaktu un viņai tas nemaz nav svarīgi, taču tā nebūt nav. Arī dāmas vēlas pilnvērtīgu intimitāti.

Viens no ieteikumiem, kā risināt šo kļūdu, ir ik pa laikam tomēr iniciēt seksu pirmajai, izrādot interesi un uzņemoties atbildību par konkrēto seksuālo pieredzi. Vīrietis to novērtēs un, iespējams, gultas prieki notiks pavisam citā gaisotnē.

Tags

Attiecības Sekss Sievietes Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form