Lai būtu kā bez prāta: sievišķīgas viltības, kā vīrietim likt tevi iekārot
Foto: Shutterstock

Pat vislabākajās un visharmoniskākajās attiecībās reizēm nepieciešams piešķilt uguntiņu, un kur gan to vēl labāk izdarīt, ja ne gultā?! Protams, lai viss izdotos, nepieciešami divi cilvēki, bet tu noteikti vari spert pirmo soli, lai tavs vīrietis alktu pēc intīmās tuvības vēl vairāk nekā iepriekš.

Ir skaidrs, ka vīrietis savā veidā jāiekvēlina, bet kā to izdarīt? Ir izveidojies neapgāžams stereotips, ka, gluži kā vērsi sarkana lupata, vīrieti nešaubīgi iekvēlina vien ideāla sievietes figūra, kas ietērpta mežģīņotā apakšveļā, taču tas nebūt nav viss. Ir dažādi veidi, kā likt vīrietim tevi iekārot vēl vairāk nekā agrāk – arī tad, ja līdz šim šķitis, ka iekāres virsotne attiecībās jau ir sasniegta.

Neaizmirsti, ka, iekvēlinot vīrieti, tu liksi arī savām asinīm bangot straujāk. Attiecības nedrīkst laist pašplūsmā – tās ir jāveido un jāizkopj, gluži tāpat kā intīmo tuvību. Iespējams, tavs vīrietis zemapziņā klusi cer, ka kādu dienu viņu pārsteigsi, iespējams – liekot lietā šajā rakstā minētos veidos.

Tags

Attiecības Sekss

Comment Form