Mīlestība un liktenis. Viņi iepazinās 'telefonā' un kopš tā laika nav šķirami
Foto: Privātais arhīvs

Cilvēki satiekas, iemīlas, precas… Viss kā senā dziesmā. Bet, lūk, jautājums: kur satikties un iepazīties 21. gadsimtā? Šī stāsta varoņi, maskavieši Marija un Dmitrijs, iepazinās telefonā – burtiskā nozīmē. Viņi izmantoja mobilo lietotni Tinder. Marija pat nenojauta, ka cilvēki šādi var nopietni iepazīties. Sarunā Marija stāsta par to, vai var atrast laimi internetā un kāda ir šādas saziņas drošības tehnika.

Un ja nu tur ir mans liktenis?

"Nekad neesmu izmantojusi iepazīšanās portālu pakalpojumus," stāsta Marija. "Man šķita, ka tur sēž vieni maniaki un neveiksminieki. Bet tad pēkšņi es aptvēru, ka manā paziņu lokā daudzi aktīvi izmanto iepazīšanās aplikācijas. Nodomāju, ka, dzīvojot lielā pilsētā, tam ir jēga. Kā gan citādāk iepazīties?"

Pēc tam, kad Marijai pārtrūka attiecības ar mīļoto, viņa nolēma mēģināt. Reģistrēties Tinder. "Aplikāciju man ieteica draudzenes," skaidro sieviete. "Un es ilgi domāju – un ja nu tur slēpjas mans liktenis? Bet es tam paiešu garām. Īsāk sakot, es ielogojos un apmēram mēnesi tur tusējos virtuāli. Pa šo laiku aizgāju arī uz dažiem randiņiem."

Tags

Kāzas Mīlestība Sarakstu karuselis

Comment Form