Ne vienmēr visu pasaka vārdi: kā zināt – partneris neizbauda seksu
Foto: Shutterstock

Ja esi ilgstošās attiecībās, visticamāk, būsi pamanījusi, ka tavā un partnera intīmajā dzīvē ir gan kāpumi, gan kritumi. Ļoti iespējams, jums bija medusmēneša fāze, kurā šķietami pat uz minūti nespējāt atraut rokas viens no otra un dzīvojāt palagos vien. Šai fāzei sekoja pāru vidū ļoti izplatīts periods, kurā ar seksu nodarbojāties retāk, kā arī noteikti esat piedzīvojuši periodu, kurā mīlas rotaļu nav nemaz. Un tas ir pilnīgi normāli. Tomēr ir svarīgi būt vērīgai un prast atpazīt signālus, kas liecina – mīļotais intīmās izpriecas neizbauda, it īpaši tad, ja tas viņam nav raksturīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Intereses trūkums par seksu var skart ikvienu un jebkurā laikā. Daudzos gadījumos tas ir pilnīgi nesaistīts ar attiecībām, piemēram, pie vainas var būt stress darbā vai nogurums. Bet, ņemot vērā, ka tas var ietekmēt partneru savstarpējo saikni, šīs pazīmes jāprot atpazīt katram, un par to vienam ar otru jārunā. Uzsākot sarunu, tu un tavs partneris uzzināsiet, cik daudz seksa jūs abi vēlaties, iztirzāsiet visus kaitniekus, kas tev vai dzīvesbiedram neļauj seksu izbaudīt, un spēsiet atrast risinājumu.

Turpinājumā iepazīstinām ar dažām pazīmēm, kurām pievērst uzmanību, jo tās var signalizēt – tavs mīļotais intīmos brīžus vairs neizbauda.

Ne vienmēr visu pasaka vārdi: kā zināt – partneris neizbauda seksu
Foto: Shutterstock

Šķiet, partneris domās atrodas kur citur


''Lai arī ir cilvēki, kas seksa laikā ir aktīvāki vai pasīvāki nekā citi, pilnīga pasivitāte ir pazīme, ka sekss tavam partnerim nav patīkams,'' portālam ''Bustle'' stāsta Džonatans Benets, sertificēts konsultants un attiecību eksperts. ''Laba seksa pamatnosacījums ir abu pušu aizraušanās, kas sevī ietver pieskārienus un aktīvu līdzdalību.'' Ja tavs partneris mīlas rotaļu laikā šķiet pasīvs vai domās atrodas kaut kur citur, viņš pavisam noteikti nepauž to, ko vēlas.

Reakcijas trūkums varētu būt pazīme, ka kaut kas nomāc mīļotā domas vai arī – viņš vairs nejūt dzirksteli. Savukārt savstarpējās komunikācijas trūkums visu var tikai pasliktināt. Bet neatkarīgi no tā, kas ir pie vainas, runāšana par seksu ar savu partneri palīdzēs situāciju labot.


Tags

Attiecības Mīlestība Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form