Partneris seksā domā tikai par sevi. Trauksmes signāli, ko neignorēt
Foto: Shutterstock

Ideālā variantā pēc seksa abi partneri ir vienlīdz apmierināti, taču ne vienmēr perfektais scenārijs piepildās arī dzīvē. Protams, ja viena mīlēšanās reize noslēdzas ar vilšanos, bet jau nākamajā seksa reizē rūpēs tiek noslaucītas kā ar roku, problēma nebūt nav tik nopietna. Tomēr, ja regulāri pēc mīlas priekiem sēdi uz gultas malas ar domām par to, kāpēc nejūties līdz galam apmierināta ar seksuālo dzīvo, ļoti iespējams, partneris gluži vienkārši seksu uztver kā veidu, kā apmierināt savu labsajūtu.

Arī ikdienā reizēm nākas saskarties ar cilvēkiem, kuriem kādā jautājumā ir savtīgas intereses. Tas vairs nav nekas jauns, tomēr apzināties, ka tavs partneris var būt no tiem, kuriem svarīgāk par visu ir apmierināt savas seksuālās vēlmes un vajadzības, var būt patiesi nepatīkami. Partneru aizstāvībai gan jāsaka – reizēm viss nav tik viennozīmīgi. Iespējams, seksuālajā ziņā viņš vienkārši nav tik pieredzējis kā tu, iespējams, tu pati neesi skaidri pateikusi, ko vēlies pamēģināt citādāk, tomēr, ja arī šos variantus vari izsvītrot no saraksta, nevar izslēgt iespējamību – sava labsajūta viņam ir pār tavām izjūtām.

Var visnotaļ viegli pateikt, kad cilvēks cenšas. Viņš uzdot jautājumus, mēģina otru izprast un patiesi darīt to, kas partnerim sagādā baudu. Arī tad, ja jūsu attiecībās sekss nav kā ķirsītis uz deserta, jānovērtē centība, partnerim mēģinot tevi aizvest līdz baudas virsotnēm. Svarīgi gan paturēt arī prātā, ka vīrieši vienkārši orgasmu sasniedz biežāk nekā sievietes. Vairāk par to lasi šeit.

Savukārt turpinājumā iepazīsties ar portāla "Elite Daily" ekspertu apkopotajām pazīmēm, kas var vēstīt – attaisnojumus meklēt ir lieki, jo partnerim seksā svarīgākais ir parūpēties pašam par sevi. Ja rakstā atpazīsi arī savas attiecības, iepazīsties ar speciālistu komentāriem, kā šādā situācijā rīkoties.

Tags

Attiecības Sekss

Comment Form