Pazīmes, kas liecina – esi sapinusies ar brunču mednieku bez nopietniem nolūkiem
Foto: Shutterstock

Uzsākot jaunas attiecības, uz acīm nereti parādās rozā brilles, kas neļauj saskatīt, kāds iecerētais cilvēks ir patiesībā. Tik ļoti gribas ticēt, ka šoreiz viss ir pa īstam, sirdsāķītīs ir tieši tik lielisks, cik šķiet, un baumas par viņa brunču mednieka slavu neatbilst patiesībai. Lai arī jaunas attiecības patiesi nevajadzētu sākt ar bailēm un paranoju, neliela piesardzība tomēr nekaitēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja iecerētais šķiet pārāk labs, lai būtu īsts, iespējams, tā patiešām arī ir, un viņš tikai vēlas atstāt lielisku iespaidu, nevis atklāt savu patieso dabu. Kā saprast, vai lietas, kas liek tev justies īpašai un mīlētai, ir patiesas jūtu izpausmes vai vienkārši brunču mednieka triki? Iedvesmojoties no "Elite Daily", "Huffpost" un "Cosmopolitan", piedāvājam iepazīties ar vairākām pazīmēm, kas liecina – viņš ir brunču mednieks.

Viņam ir brunču mednieka reputācija

Ja sāc saieties ar vīrieti un tavi vai jūsu kopīgie draugi tevi brīdina, ka viņam ir brunču mednieka reputācija, ieklausies. Jā, var gadīties, ka viņš ir iztrakojies un tagad vēlas veidot nopietnu savienību, bet nemāni sevi ar ilūziju, ka spēj mainīt kādu citu, ja viņš pats to nevēlas. Ja draugi tevi brīdina par to, ka iecerētais ir brunču mednieks, tev nav uzreiz jāpārtrauc attiecības, bet esi uzmanīga.

Tags

Attiecības Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi