Pieci soļi, kā attiecībās atgūt uzticību
Foto: Shutterstock

Ļoti iespējams, tu ne reizi vien esi dzirdējusi, ka uzticēšanās ir attiecību pamats. Tādējādi brīdī, kad spēja otram uzticēties tiek zaudēta, tu gribot negribot sāc prātot, vai jūsu attiecībām vairs ir kopīga nākotne. Tāpat iemesli, kāpēc uzticība tiek zaudēta, ir neskaitāmi daudz un katrs jāskata atsevišķi, lai saprastu, vai uzticību ir iespējams vēl atgūt. Taču, lai to vismaz mēģinātu noskaidrot, ir pieci soļi, kurus vari veikt kopā ar savu partneri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī kāds būtu iemesls, kurš slēpjas zem uzticības zaudēšanas, tā tiks zaudēta, jo kāda partnera vārdi vairs nesaskan ar viņa rīcību. Ja jūs viens otru patiesi mīlat un vēlaties, lai attiecības turpinās, ir svarīgi saprast, ka reiz zaudēta uzticība ir atgūstama un ka attiecības ir glābjamas. Speciālisti atzīst, ka ir arī gadījumi, kur pēc uzticības atgūšanas attiecības ir kļuvušas vēl stiprākas kā iepriekš. Taču atceries – tas var nenotikt stundas, dienas vai pat nedēļas laikā. Tam var būt nepieciešami arī vairāki mēneši vai gadi, bet jums abiem kopā jāstrādā, lai viss izdotos un iegrieztos ierastajās sliedēs.

Ja arī tu šobrīd vai kādreiz esi piedzīvojusi situāciju, kur tava un partnera savstarpējā uzticība ir pazaudēta, lasi tālāk un uzzini portāla ''Prevention'' speciālistu ieteikumus pieciem soļiem, kā attiecībās atgūt uzticību.

Tags

Attiecības Mīlestība Sievietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form