Pieķerti mīlējoties: amizanti pieredzes stāsti
Foto: Shutterstock

Mīlas prieki pavisam noteikti ir lielisks veids, kā atslābināties un gūt baudu, vienalga, vai tie ir kopā ar mīļoto vai ar vienas nakts partneri. Tāpat tā ir lieliska iespēja, kā iepazīt gan savu, gan pretējā dzimuma ķermeni, kas katrā nākamajā reizē palīdzēs sasniegt kopīgu kulmināciju. Taču ir reizes, kad baudas mirklim ļaujamies, aizmirstot par apkārt notiekošo, rezultātā iegūstot neaicinātus viesus un aculieciniekus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai gan seksā nav vietas kautrīgumam, ir brīži, kad mulstam un vaigi kļūst sārti – nav šaubu, ka tā notiek, kad istabā ienāk kāds neaicināts viesis. Nejauši ieejot telpā, kur ar seksu nodarbojas kāds pārītis, vai vien dzirdot no blakus istabas nākam baudas skaņas, gribot negribot piedzīvojam mulsuma un neērtības sajūtu, jo tai tomēr vajadzētu būt intīmai nodarbei, kurā piedalās tikai iesaistītie, nevis arī kāda trešā persona. Un, šķiet, katrs, kurš bijis vienā vai otrā lomā – pieķertā mīlnieka vai negaidītā viesa –, labprāt gribētu, lai tā nebūtu noticis.

Tā kā no citu kļūdām mācīties ir vislabāk, lasi tālāk un iepazīsties ar "Delfi" lasītāju pieredzes stāstiem par neveikliem brīžiem un nejaušiem aculieciniekiem, kā arī to, tas atrisinājies.

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form