Onkoloģisko pacientu atbalstam organizē koncertu 'Vienoti par iespēju'
Foto: Shutterstock

Jau otro reizi onkoloģisko pacientu atbalstam tiek organizēts koncerts "Vienoti par iespēju". Tā laikā uz skatuves kāps Latvijā populāri mākslinieki, lai atbalstītu vismaz 12 onkoloģiskos pacientus, kas vērsušies labdarības organizācijā "Ziedot.lv". Viņu ārstēšanai nepieciešami 271 836,44 eiro.

Labdarības koncerts "Vienoti par iespēju" pulcēs lielu daļu no populārākajiem Latvijas mūziķiem. Arī šogad mūziķi kāps uz skatuves, lai palīdzētu vēža skartajiem līdzcilvēkiem, kuriem nepieciešamā ārstēšana vai zāles netiek apmaksātas no valsts budžeta. Lai arī ar šo gadu finansējums onkoloģisko pacientu ārstniecībai un medikamentu apmaksai ir audzis, joprojām ir diagnozes, kurām valsts medikamentus nekompensē.

Koncerts notiks 2019. gada 7. maijā "Arēnā Rīga", un tajā piedalīsies vairāk nekā 30 Latvijā populāri mākslinieki. Koncerts sāksies pulksten 19. Uz skatuves kāps "The Sound Poets", "Skyforger", "Triana Park", "Dzelzs Vilks", Aija Andrejeva, "Otra puse" un citi. Koncerts būs vērojams arī kanālā LTV1, bet atbalstīt onkoloģiskos pacientus ir iespējams jau tagad.

"Tik daudz mūziķu uz vienas skatuves ir milzīgs pagodinājums! Mēs nekad nevarējām iedomāties, ka kopā ar mums šo mērķi atbalstīs tik daudz līdzcilvēku un mūziķu. Tas ir arī milzu izaicinājums, jo trīs stundu laikā uz vienas skatuves kāps tikpat mūziķu, cik parasti piedalās mazā festivālā. Taču nekas nav par grūtu, jo mums ir kopīgs mērķis – izglābt dzīvības un dot iespēju turpināt cīnīties un uzvarēt šo slimību," tā par šī gada koncertu stāsta labdarības koncerta "Vienoti par iespēju" producents Dāvis Ābrams.

"Slimība piezogas pēkšņi un negaidīti, sagriež dzīvi ar kājām gaisā. Situācija, kad cilvēks ir saslimis ar vēzi vai citu smagu, retu, hronisku slimību, diemžēl iet roku rokā ar trūkumu visai ģimenei. Bieži vien cilvēkiem trūkst līdzekļu piemērotu medikamentu iegādei, kas nereti noved cilvēku līdz darba zaudējumam un nespējai pašam par sevi parūpēties. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts. To, ko nespēj viens, to spēj visa tauta,", stāsta "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Atbalstīt onkoloģiskos pacientus var portālā "Ziedot.lv" vai zvanot uz ziedojuma tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

Biļetes iespējams iegādāties visās "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās un internetā. Biļešu cena – 10 eiro.

Sīkāka informācija šeit.

Source

DELFI Viņa

Tags

Ziedot.lv Onkoloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form