Uz zinātni balstīta kosmētika, kas strādā
Foto: Publicitātes foto

Pieejamais ādas kopšanas kosmētikas klāsts šobrīd ir tik plašs, ka izvēles priekšā var viegli apjukt. Netrūkst arī mītu par kosmētikas lietošanu un izvēli. Kā izvēlēties sev piemērotu kosmētiku un kas ir dermatoloģiskā kosmētika? Konsultē BENU Aptiekas skaistuma konsultante Natālija Gavriļčenko.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uz pētījumiem balstīta iedarbība

Mūsu āda ir mūsu vispārējās veselības spogulis. To vēlamies redzēt skaistu, veselu un starojošu. Liela loma mūsu ādas laba izskata un labsajūtas nodrošināšanai ir kosmētikai, ko izvēlamies. Lai tā sniegtu vēlamo rezultātu, tai jābūt pārbaudītai, efektīvai un mūsu ādas vajadzībām piemērotai. Tādēļ visdrošāk ir izvēlēties dermatoloģisko kosmētiku, jo tās sastāvs ir pārbaudīts, efektivitāte zinātniski testēta un pierādīta pētījumos.

Dermatoloģiskā kosmētika ir piemērota visiem vecumiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Tās smaržas ir ļoti neitrālas, bez izteikti sievišķīgiem aromātiem, tieši tādēļ to bieži izvēlas arī vīrieši. Turklāt šādā kosmētikā nav lieku smaržvielu, intensīvu aromātu un citu piedevu, kas varētu veicināt ādas kairinājumu.

Kā izvēlēties sev piemērotāko?

Kā no daudzajiem kosmētikas zīmoliem un produktiem izvēlēties tieši sev vispiemērotākos? Vislabāk ir sākt ar speciālista apmeklējumu, jo bieži vien dzīvojam ar diezgan aplamiem priekšstatiem par savu ādas tipu un stāvokli. Vislabāk Jūsu ādas tipu un stāvokli Jums palīdzēs noteikt ārsts-dermatologs vai ādas stāvokļa pārbaude aptiekā. Šīs pārbaudes tiek veiktas ar sertificētu un pārbaudītu aparatūru. Tā nosaka ādas elasticitāti, mitruma līmeni, melanīna līmeni, lai pareizi izvēlētos saules aizsargkrēmus, kā arī ādas sebuma līmeni.

Ieviesiet nelielu konspektu par produktiem, ko lietojat, īpaši, ja izmēģināt dažādu produktu paraudziņus. Kad viens paraudziņš beidzas un izmēģināt nākamo, bieži vien aizmirstas tas, kādas bijušas sajūtas, lietojot pirmo. Tādēļ vēlams sev pierakstīt, kurš produkts paticis un licies piemērots, tad arī vēlāk būs daudz vieglāk izvēlēties sev piemērotāko.

Mīti par dermokosmētiku

Mīts: dermatoloģiskā kosmētika ir domāta tikai nopietnāku ādas problēmu risināšanai, nevis ikdienas kopšanai, un to iesaka ārsts.

Šis mīts nav patiess. Jebkurš dermokosmētikas zīmols nodrošina ikdienas ādas kopšanu arī ādai bez problēmām – mitrināšanu, pretnovecošanas iedarbību vai citas Jūsu ādas vajadzības. Dermokosmētika – tās nav zāles, tādēļ, ja ir nopietnas ādas problēmas, sākotnēji ir jāvēršas pie ārsta-dermatologa, kas ārstēs šo problēmu ar medikamentiem. Savukārt kosmētika nodrošinās kopšanu atbilstoši Jūsu ādas tipam un ādas stāvoklim.

Mīts: aptiekās nav tik plaša kosmētikas klāsta kā kosmētikas veikalos.

Šis mīts nav patiess. Šobrīd aptiekās ir pieejami pasaulē atzīti un labākie, sevi ilgtermiņā pierādījuši dermokosmētikas zīmoli, kas ir uzticami un pārbaudīti. Te atradīsiet kosmētiku visiem vecumiem, visiem ādas tipiem un dažādai ādas problemātikai.

Mīts: aptiekās nevar nopirkt pretnovecošanas kosmētiku.

Šis mīts nav patiess. Aptiekās pretnovecošanas kosmētika ir pieejama plašā klāstā. Ir dažādi zīmoli, kas īpaši piedomā pie pretnovecošanas produktu līnijām, piedāvājot pretnovecošanas produktus gan liftingam, gan ādas kontūras nostiprināšanai, gan arī sejas ādas uzlabošanai.

Izmanto izdevīgos piedāvājumus BENU Aptiekā!

Lai iepriecinātu savus klientus, BENU Aptieka piedāvā īpaši izdevīgas cenas dermatoloģiskajai kosmētikai no pasaulē atzītākajiem zīmoliem! Turpmāk ik trešdienu un ceturtdienu nāciet uz BENU Aptieku un saņemiet 30% atlaidi populārākajiem kosmētikas zīmoliem, lai sniegtu savai ādai vislabākās rūpes.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form