Dagnija Lejiņa: Sievietes nereti ir mazāk redzamas ambīciju trūkuma dēļ
Foto: Publicitātes attēli

Dagnija Lejiņa ir pieredzējusi sabiedrisko attiecību profesionāle, kura Latvijā rīko ambiciozus pasākumus, piemēram, Latvijas ietekmīgāko jaunuzņēmumu, tehnoloģiju un dzīvesstila pasākumu "Digital Freedom Festival". Tāpat viņa organizē arī reputācijas vadības konferenci un "Reputation Time".

Intervija par to, kā Dagnija uzbūvējusi veiksmīgu karjeru, iekļauta grāmatā "Kā gūt panākumus Latvijā", kas izdota ar "Baltic International Bank" atbalstu. Tajā Dagnija dalās uzskatos un pieredzē par to, kā un kāpēc katram ir vērtīgi runāt par saviem sasniegumiem.

Dagnijas organizētās konferences izceļas ar augsta līmeņa pasaules klases speciālistu dalību, kā arī orientēšanos uz starptautisku auditoriju. Dagnija visu dara ar lielu vērienu, viņa labprāt riskē un redz lielo bildi. Viņa ir cilvēks ar pozitīvisma lādiņu un iedvesmo ar savu piemēru. Dagnijas pieeja biznesam ir netipiska – viņa meklē vērienu, atšķirīgu pieeju un pulcē ap sevi līdzīgi domājošos. Viņas panākumu atslēga ir kontaktu veidošana un uzturēšana, kā arī citu iedrošināšana.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl