Fitnesa blogere Anna Maksaja: sāpes pieder pie šī sporta
Foto: Privātais arhīvs

Pieci gadi intensīvos treniņos, trīs gadi kontrolētas, pareizas ēšanas un divi gadi mīlestībā – tāda ir 19 gadus vecās Annas Maksajas laimes formula. Par ikdienu trenažieru zālē, muskuļotām sievietēm un sievišķību, kā arī pārcelšanos uz Londonu pie sava izredzētā stāsta pati Anna.

Šobrīd Anna Londonā mācās farmakoloģiju un fizioloģiju. Jau kopš vidusskolas laikiem viņa zinājusi, ka savu dzīvi vēlas saistīt tieši ar šo jomu. Anna norāda, ka arī darbs viņu nekad nav biedējis – viņa sākusi strādāt algotu darbu jau 15 gadu vecumā, un arī, pārceļoties uz dzīvi Londonā, jau nākamajā dienā atradusi sev darbu, ko apvienot arī ar studijām.

Apzināts lēmums un pirmais solis trenažieru zālē tika sperts 14 gadu vecumā, kad sapratu – gribu mainīt to, ko redzu spogulī. Anna Maksaja

Savukārt fiziskās aktivitātes Annas dzīvē svarīgu lomu spēlē jau kopš bērnības. Vingrošana, džudo, peldēšana, volejbols, modernās un austrumu dejas – jaunā sieviete izmēģinājusi daudz ko. "Nekas ilgāk par gadu vai diviem mani nesaistīja, jo augu un mainījās arī intereses, tā īstā nodarbošanās vēl nebija atrasta un tolaik kā bērnam nebija konkrēta mērķa vai iemesla, kāpēc kaut ko darīt ārpus skolas. Mamma teica ka jāiet, es arī gāju," atklāj Anna.

"Apzināts lēmums un pirmais solis trenažieru zālē tika sperts 14 gadu vecumā, kad sapratu – gribu mainīt to, ko redzu spogulī. Lēmumu sākt trenēties sporta zālē pieņēmu pēc divu mēnešu atpūtas Francijas dienvidos vasaras laikā. Atgriezos atpakaļ, uzvilku šortiņus un, skatoties uz savām kājām, sapratu, ka man nepatīk, kā kratās augšstilbi. Sapratu, ka kaut kas ir jādara lietas labā. Nekad neesmu bijusi resna vai tieva, vienkārši gribējās vairāk formu un tvirtuma." Trenažieru zāle atradusies iepretim Annas mājai, un degsme trenēties esot bijusi tik liela, ka gandrīz katru dienu vasarā ap pulksten septiņiem viņa stāvējusi pie zāles durvīm, gaidot atvēršanos.

Source

DELFI Viņa

Tags

Bikini fitness Fitnesa skaistuļi Fitness Lasāmgabali Sievietes
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form