'Viss sākas ar mums pašiem'. Diāna Ponaskova par savu sūtību un dzīves baudīšanu
Foto: Privātais arhīvs

"Esmu dzīves baudītāja," ir viena no pirmajām lietām, ko par sevi pasaka Diāna Ponaskova. Viņa ir dziedātāja, fonda "Nāc līdzās!" laureāte, studente, sabiedrisko attiecību speciāliste, meita… Kā ikvienam cilvēkam, arī Diānai varētu dot neskaitāmas lomas, bet pati viņa sevi sauc par vienkārši Diānu un uzsver, ka viņa nav īpašāka vai mazāk unikāla kā citi cilvēki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diāna studē Rīgas Stradiņa universitātē, lai iegūtu maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās un stratēģiskajā vadībā. Paralēli studijām viņa strādā Operetes teātrī par sabiedrisko attiecību speciālisti un savu nākotni saista ar mūziku. Prieku Diānai sniedz iespēja būt aktīvai, iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un iespēja būt iedvesmotai ar to, ko viņa ikdienā redz.

Ģenētiskas slimības dēļ Diāna pārvietojas ratiņkrēslā. Viņa gan norāda, ka nejūtas kaut kādā veidā ierobežota, jo viņa ir tāda, kāda viņa piedzima, un ir tāda bijusi visu savu dzīvi. "Es šo dzīvi izdzīvoju tādu, kāda tā ir. Es esmu pieņēmusi, ka man tādai tiešām ir jābūt – Dievs mani tādu ir radījis." Bērnībā gan biiis citādāk – viņa, redzot, kā citi bērni skraida un spēlē bumbu, prātojusi, ka pēc gadiem, kad viņa izaugs, varēs bumbu aizspert tālāk nekā citi. Vēlāk gan viņa sapratusi, ka viņa visu dzīvi būs tāda, kāda viņa ir pašlaik: "Sāku apzināt savu personību un to, kādi varētu būt mani dzīves mērķi."

'Viss sākas ar mums pašiem'. Diāna Ponaskova par savu sūtību un dzīves baudīšanu
Foto: Privātais arhīvs

Diāna nolēma dzīvot tālāk, neskatoties uz to, ka bērnībā veselības stāvoklis bija ļoti sarežģīts. "Pats vērtīgākais man ir ģimene, kas nepadevās ne mirkli," teic Diāna. Tajā laikā, kad viņa bija bērns, ārsti ļoti maz zināja par viņas veselības stāvokli un to, kādas medicīniskās procedūras viņai nepieciešamas, tomēr vecāki vienalga darīja visu iespējamo, lai Diānai būtu pilnvērtīga dzīve. Viņa savus vecākus uzskata par varoņiem. Tagad Diāna ir vienkārša jauniete, kas strādā, lai piepildītu savus sapņus.

Runājot par savu ikdienu, Diāna atklāj, ka viņai ļoti patīk visu saplānot un izmantot katru savas dzīves brīdi, izdzīvot katru dienu, jo viņa saprot to, cik ātri steidzas laiks: "Cik ļoti gribas to ilgāk paturēt un izdzīvot. Es ļoti novērtēju visu, kas tiek dots."

Tags

Lasāmgabali
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form