Labvēlīgās dienas matu griešanai janvārī pēc Mēness fāzēm un frizūru idejas steidzīgiem rītiem
Foto: Shutterstock

Jaunais 2016. gads iesācies ar dilstošu Mēnesi Jaunavas zīmē, kas pirmā janvāra rītā gan pārceļoja uz līdzsvarojošo Svaru zīmi, dodot mums lielisku iespēju piedomāt pie tā, kādas pārmaiņas turpmākā gada laikā vēlamies redzēt savā izskatā un veselībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja ir vēlēšanās uzlabot savu izskatu un ieviest tajā, kā arī ierastajos skaistumkopšanas rituālos kādas izmaiņas, bet nav skaidrības, ar ko sākt, tad visvienkāršāk vienmēr būs pievērsties matu veselības un skaistuma atsvaidzināšanai.

Gadījumā, ja esi nolēmusi mainīt ierasto matu griezumu vai krāsu, šomēnes vislabvēlīgākās dienas frizētavas apmeklējumam būs 18., 26. un 27. janvāris. Savukārt visnelabvēlīgākās dienas saskaņā ar Mēness kalendāru noteiktas kā 3., 9. un 23. janvāris.

Precīzus laikus un sīkāku janvāra mēneša datumu apskatu atradīsi šeit.

Tāpat piedāvājam arī mūsdienīgu un viegli ieveidojamu frizūru idejas skaistākai ikdienai! Lūk, frizūras, ko pa spēkam izveidot būs ikvienai no mums, turklāt – gana īsā laikā, lai steidzīgajos rītos nenāktos kavēt darbu!

Labvēlīgās, nelabvēlīgās un neitrālās dienas matu griešanai un krāsošanai aprēķinātas Latvijai, ņemot vērā Mēness fāzes, tā stāvokli zodiaka zīmēs, Mēness dienu enerģētiku, čika laikus un Mēness aspektus.

A photo posted by Hairstyles (@ighairstyles) on Aug 12, 2013 at 8:57pm PDT

A photo posted by Kickaboo (@kickaboopelu) on Oct 13, 2015 at 8:13am PDT

A photo posted by @Hair (@hair) on Dec 7, 2015 at 8:02pm PST

A photo posted by @Hair (@hair) on Nov 14, 2015 at 1:30am PST


A photo posted by L O N D O N (@tomsmithhd) on Dec 11, 2015 at 6:25am PST

A photo posted by Hairstyles (@ighairstyles) on Sep 16, 2015 at 8:40am PDT

A photo posted by Hairstyles (@ighairstyles) on Dec 30, 2014 at 10:59pm PST

A photo posted by Hairstyles (@ighairstyles) on Nov 18, 2013 at 5:25pm PST

Tags

Matu veselība un kopšana Mēness fāzes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form