Jau sen meikapa modē nav vienas konkrētas tendences, bet gan vairākas – katra savam personības tipam. Skaidrs, ka skaistumkopšanas "džungļos" ir iespējams apmaldīties, tāpēc, lai palīdzētu orientēties būtiskajā, stiliste Una Bernatoviča ļauj ielūkoties šī brīža pasaules meikapa modes tendencēs.

Melnais Kleopatras vilinājums

Modē Kleopatras! Viņas valdzinājuma noslēpumu vēlas atklāt daudzas, un, kas zina, varbūt tas slēpās tieši šajā meikapā? Lai padarītu acu skatienu tikpat noslēpumainu, bet reizē drosmīgu, var izmantot melno zīmuli vai šķidro kontūrlīniju dažādās toņkrāsās. Tradicionāli kontūrlīnija tiek vilkta pa augšējo plakstiņu, bet drosmīgākās var izcelt arī apakšējo skropstu līniju. Aktuāli ir izcelt acu kaktiņus, radot gandrīz vai fantāziju tēlam līdzīgu, mazliet futūristisku izskatu.

Tauriņa valdzinājums

Šī meikapa aktualitāte ir pielīdzināma tauriņa grācijai – spārniem aizveroties, mēs redzam klasiski melno, taču ik sekundes desmitdaļu, tiem atveroties, tiekam apburti ar krāšņām krāsām. Šajā gadījumā – ar sarkanu, jo, turpinot dinamikas aktualitāti meikapā, popularitāti nezaudē klasiskais salikums – melnais ar sarkano. To veido klasiskais dūmakainais meikaps ar sarkanā akcentu pašā plakstiņa centrā. Acīm nomirkšķinot, ik pa laikam iedegsies sārta liesma.

Kā izkāpusi no sešdesmito gadu filmām

Ja skaistuma ziņā asociē sevi ar slavenās dziesmas "Je t'aime... moi non plus" izpildītāju Džeinu Birkinu vai pirmo Džeimsa Bonda liktenīgās sievietes atveidotāju Ursulu Andresu, šī meikapa tendence tevi sajūsminās. Lielās leļļu acis atkal ir modē! Tikai mazliet papildinātas. Kā tās panākt? Atliek sakombinēt pagarinošo un apjomu piešķirošo skropstu tušu gan augšējām, gan apakšējām skropstām. Taču visefektīvāk ir izmantot mākslīgās skropstas. Parasti šādam acu meikapam pieskaņo lūpukrāsu maigos toņos, lai akcentētu tikai acis. Citas sešdesmito gadu grima aktualitātes meklē šeit.

Jo krāsaināk, jo labāk

Ja aiz loga ir pelēcība, kādēļ gan nepiešķirt košumu ar rotaļīgu un dzīvīgu meikapu? Kurš teicis, ka tas nepiestāvēs arī vilnas džemperim vai kažokādas cepurei? Arī šeit var paspēlēties ar trāpīgiem akcentiem, šaurām vai platām līnijām, spilgtiem ēnu laukumiem. Galvenais, lai krāsas būtu spilgtas – kā sapnis vasaras naktī!

Kā no gultas piecēlusies!

Filmās nereti tiek izspēlēta aina, kur pirms romantiskas pamošanās brīvdienu rītā kopā ar savu mīļoto galvenā varone aizsteidzas uz vannas istabu un ātri sevi sapucē, lai izskatītos tā, it kā būtu tikko pamodusies – dabīga, taču neatvairāma. Tieši šāds grims ir modē, tikai tagad arī citās dzīves situācijās. Tas simpatizēs dāmām, kurām dumpinieciskums nenozīmē spilgts meikaps, bet būt pašai – tikai ar nemanāmiem, dabīgiem akcentiem. Skaistuma minimums nākamajai ziemai – barojošs krēms, caurspīdīgs lūpu balzams un nedaudz izgaismotāja!

Modē biklums

Tavs meikaps ir tava personība. Lai roķīgajām paliek sarkanais un melnais, bet maigajām, romantiskajām būtnēm – rozā. Taču piekritīsiet, ka mirklī, kad sieviete samulst un viņas vaigi mazliet pietvīkst, viņai piemīt kāds neizskaidrojams šarms. Naivums un vienkāršība ir nākamās tendences atslēgvārdi. Te netiek likti nekādi akcenti – ēnas, vaigu sārtumi un lūpu krāsa ir caurspīdīgos rozā toņos.

Jo neitrālāk, jo labāk – arī uzacīm

Turpinot tiekties pēc dabīgā – ir pienācis brīdis, kad uzacis vairs nav primadonnas godā. Lai sejā neizceltos nekādas īpašas līnijas, bet tā būtu, cik monolīta vien iespējams, uzacis pat tiek balinātas. Tiek darīts viss, lai uzacis izceltos pēc iespējas mazāk. Tādēļ tiek akcentētas dabīgas, vienkāršas acis ar ļoti maigu un gandrīz nemanāmu meikapu.

Skūpstīšanās imitēšana

Tā kā mileniāļu paaudzei kautrība nav raksturīga un seksualitāte ietilpst viņu ikdienas sarunu tematikā, arī meikapa tendences piemērojas. Proti – populārs ir grims, kurā lūpas apzināti izskatās gluži kā pēc kaislīgas skūpstīšanās! Lūpu kontūrzīmuļi vairs nav topā, un to vietā nāk lūpas bez izteiktas kontūrlīnijas. Un vēl vairāk – meikaps var izjaukt robežu ar dabīgo lūpu līniju un veidot viegli dūmakaini sārtu pāreju, gluži kā pēc saldējuma ēšanas vai kaislīgas nakts.

Ķiršu krāsas lūpas

Ja tomēr nevēlies eksperimentēt ar lūpu kontūrlīnijām, tad ņem vērā – šoziem goda pjedestālā tiek celtas ķiršu krāsas kontūrlīnijas. Un nav brīnums – krāsa ir gana bagātīga un sulīga! Turklāt to var pieskaņot modes industrijā aktuālajam bordo tonim.

No 3. līdz 5. novembrim Rīgā norisināsies izstāde "Baltic Beauty 2017", kura laikā notiks kā konkursi un meistarklases, semināri un konferences, tā arī būs iespēja ielūkoties aktuālākajā produkcijā. Vairāk par izstādi lasi šeit.

Tags

Dienas grims Skaistumkopšana Make Up

Comment Form