Skaidro vizāžiste: raksturīgākās meikapa kļūdas, pošoties uz ballēm
Foto: Shutterstock

Svinības draugu lokā, darba balle vai vienkārši kāds saviesīgs pasākums gada pēdējā mēnesī, šķiet, ir kā likums ikvienam. Un, kā zināms, mēs visas vēlamies šajos pasākumos uzmirdzēt un izskatīties gana labi, kas, protams, nozīmē arī to, ka jāparūpējas par grimu. Iespējams, kādai meikapa uzklāšana jau ikdienā sagādā ne mazums raižu, tāpēc šoreiz vērsāmies pie vizāžistes un meikapa mākslinieces Janas Kozlovas, lai uzzinātu, kādas ir raksturīgākās kļūdas, kam vajadzētu pievērst uzmanību un ar ko nepārspīlēt.

Ja paredzēts kāds pasākums, ir divi varianti – uzklāt grimu pašai vai doties pie kāda speciālista. Tomēr pat tad, ja savu izskatu nodod eksperta rokās, tas nenozīmē, ka iepriekš nav jāsagatavojas. Lai rezultāts tevi apmierinātu un jūsu sadarbība būtu raitāka, pirms dodies uz salonu izpildi "mājasdarbu", atgādina Kozlova. "Laicīgi uzmeklē un saglabā telefonā attēlus ar tiem meikapa veidiem, kas tev patīk un šķiet acīm tīkami. Šie paraugi būtiski atvieglos tikšanos gan tev, gan tavam meistaram. Tie profesionālim radīs priekšstatu par tavu gaumi, vēlmēm un iecerēto rezultātu. Esi gatava atbildēt uz jautājumiem, piemēram, kurp tu dosies, kāds svinību vietā būs apgaismojums (paredzamais), kādu tērpu vilksi, kāds būs matu sakārtojums (ja tas vēl nav izveidots), cikos sāksies pasākums un kāda publika to apmeklēs. Šie visi jautājumi meistaram radīs izpratni par vēlamo meikapa stilu."

Esi gatava dialogam! Ja meistars redzēs, ka izvēlētais meikapa veids neatbilst tavai acu formai, tērpam, apmeklējuma vietai utml., viņš var piedāvāt dažādas alternatīvas. "Tici man, vienmēr var atrast kompromisu, arī tad, ja izvēlētais acu ēnojums nepiestāv! To itin viegli var pielāgot un izveidot tā, lai tas izskatās lieliski, piemēram, mainot ko pavisam vienkāršu – acu ēnu toni, ēnojuma apjomu, virzienu u.c."

Kozlova atklāj vēl kādu būtisku niansi: "Ja krāsošanās laikā spoguļattēls tevi sāk uztraukt, nebaidies atklāt meistaram savas bažas. Diezgan bieži meikapa uzklāšanas process saistās ar piesātinātiem un apjomīgiem klājumiem, taču tas nenozīmē, ka rezultātā tevi sagaida tieši šis rezultāts. Bieži sākotnēji uzklātais tiek iztušēts un papildināts ar tušu, lūpu krāsu, vaigu sārtumu, tātad attiecīgi koptēls izskatīsies pavisam citādi."

Tags

Skaistumkopšana Ziemassvētki Vakara grims Make Up

Comment Form