Mētelis, kažoks vai dūnu jaka: noskaidro piemērotāko un stila ieteikumus
Foto: Instagram/lisamarieprang/kittehinfurs/bohaa_off

Vēsākos laikapstākļos katra sieviete izvēlas siltākas virsdrēbes – mēteli, kažoku vai dūnu jaku. Šie apģērba gabali ne tikai silda bargā ziemā, bet arī veido dāmas koptēlu ikdienā vai svētku reizēs. Šoreiz "Viņa" piedāvā noskaidrot tev piemērotāko virsdrēbi ar testa palīdzību, kā arī tai atbilstošākos stila ieteikumus.

Saprotams, ka sievietes garderobē var būt gan klasisks mētelis, gan mākslīgās vai īstās ādas kažoks, gan silta dūnu jaka, taču tev noteikti ir savs favorīts. "Viņa" piedāvā sākumā noskaidrot sev piemērotāko virsdrēbi, savukārt nākamajos slaidos izzināt, kā to stilīgi iekļaut savā garderobē un pieskaņot citiem apģērbiem.

Portālā "Vogue" norādīts, ka aukstajā sezonā joprojām modē ir dažāda auduma mēteļi, tomēr īpaši izcelts tvīds, kas ir viena no populārākajām stila tendencēm. Turklāt īstenas modes pavēlnieces, kas seko katram jauninājumam, valkā nevis vienu, bet divas virsdrēbes, piemēram, mētelim virsū velk dūnu jaku.

Turklāt arī virsdrēbju modē ir īpaši spilgti toņi, piemēram, dzeltens, neons vai oranžs, ziņo portāls "Elle". Te noteikti vajadzīga deva drosmes, taču tev nav jāizvēlas, piemēram, mētelis vienā spilgtā krāsā – svaigam tēlam pietiks arī ar dažiem kliedzošiem toņiem virsdrēbes rakstos.

Source

DELFI Viņa

Tags

Garderobe Jaka Kā izkopt stilu Modes tendences Ziema
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form