Piemērotākie svārki katram auguma tipam un formām
Foto: Publicitātes foto

Izvēloties apģērbu, vērts pievērst uzmanību ne tikai gaumes un stila izjūtai atbilstošākajiem, bet arī auguma tipam un tā formām piemērotākajiem tērpiem. Turpinājumā piedāvājam Glamour.com apkopotos stila ieteikumus, kas atvieglos kleitu un svārku izvēli, vadoties pēc ķermeņa formām un tā piemeklējot tām atbilstošākos apģērbus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Slaids taisnstūrveida formas augums

Ja esi šāda auguma īpašniece un tavs viduklis ir teju tikpat plats, cik pleci un gurni, taču ķermenis ir slaids un tā viens no trumpjiem viennozīmīgi ir kājas, padari savas formas sievišķīgākas, izvēloties kuplus svārkus ar izteiktu vidukļa līniju. Tie optiski piešķirs vajadzīgo apjomu gurniem, vienlaikus veidojot smilšu pulksteņa efektu akcentētā vidukļa dēļ.

Apaļīgs taisnstūrveida formas augums

Ja tev nav izteikta vidukļa un pleci ir vienādā platumā ar gurniem, kā arī augumam raksturīgas apaļīgas formas, vizuāli slaidākai izskatīties palīdzēs zīmuļveida svārki, kas augumu vienlaikus padarīs arī optiski garāku.

Apvērsta trijstūra formas augums

Ja tavi pleci ir platāki par gurniem, bet augums – slaids un atlētisks, ķermeņa proporcijas palīdzēs samērot svārki ar akcentētu gurnu daļu, piemēram, dekoratīvu jostu, un nelielu paplatinājumu to lejasdaļā. Izvēloties šāda fasona svārkus vai kleitu, augums izskatīsies samērīgāks un vienlaikus arī sievišķīgāks.

Bumbierveida formas augums

Ja tavi gurni ir ievērojami platāki par pleciem, savukārt viduklis – slaids, bet sēžamvieta – apaļīga, maskē lieko un izcel vēlamo! Izvēlies vidēji kuplus svārkus ar paaugstinātu jostasvietu, kas izlīdzinās proporcijas, augumam vizuāli izskatoties samērīgākam.

"X" formas augums

Ja tavi gurni un pleci ir vienlīdz plati, tomēr vēlies slaidāku vidukli, vēlamās auguma formas vismaz optiskā līmenī iegūt palīdzēs tā dēvētie A line piegriezuma svārki ar vidēji augstu jostas vietu, kas izskatīsies gana eleganti un sievišķīgi, vienlaikus radot arī slaidāka vidukļa efektu.

Ābolveida formas augums

Ja tava auguma forma atbilst ābolam un, iespējams, sadzīvo ar liekajiem kilogramiem, problēmzonu maskēšanai un sava auguma pareizai izcelšanai izvēlies taisna piegriezuma svārkus garumā līdz celim. Svārku jostasvietai nevajadzētu būt ne pārlieku augstai, ne zemai, tādējādi tiem samērojot auguma proporcijas un padarot to vizuāli slaidāku.

Smilšu pulksteņa formas augums

Ja lepojies ar smilšu pulksteņa formas augumu, tev piestāvēs teju viss! Īpaši ieteicams valkāt kuplus svārkus un kleitas ar akcentētu vidukļa līniju, kā arī piegulošus zīmuļveida formas svārkus, kas efektīvi izcels auguma aprises.

Miniatūrs augums

Ja tev raksturīgas tā dēvētās petite formas - esi īsa auguma un slaida, izvēloties svārkus un kleitas, priekšroku dod tērpiem, kas nav garāki par ceļgaliem vai plaukstas platumu zem tiem. Šāds garums augumam neļaus izskatīties vēl īsākam. Tāpat izvēlies vidēja kupluma svārkus, pretējā gadījumā pārmērīgs apjomīgs radīs smagnēju efektu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form